infokammana.com
350 TL üzeri Kargo BEDAVA!

Tişört - Sweatshirt Modelleri ve Baskı Kalitesi

Kammana Basic Tişört Modelleri

Beyaz ve Siyah tişört modellerimiz normal kesim tişört modelleridir. Tişört kumaşları %100 pamuklu 30/1 süprem kumaştan üretilmektedir. 

Erkek tişört modellerini yakası tişört kumaşındandır kullanım sırasında boğazınızı rahatsız etmez. Kadın tişört modellerimizin yakası ne çok açık ne de çok kapalıdır kullanımı rahat ve her ortam için uygundur. Oversize bir model istiyorsanız erkek tişört modellerimizin XXL bedenini tercih edebilirsiniz. 

Basic Tişört

Kammana Basic Sweatshirt Modelleri

3 iplik kumaştan üretilen Sweatshirtlerimiz kapşonlu ve basic olarak çeşitli modellerde üretilmektedir. %100 pamuklu kumaş tercih edilir. Beyaz, gri ve siyah unisex modellerimiz mevcuttur. 

Basic Sweatshirt

Tişört ve Sweatshirt Baskı Kalitesi

Tişört baskısında DTG teknolojisini tercih ediyoruz. Direct to Garment baskı tekniği ile bilgisayarda hazırlanan tasarım renk ayırımı yapılmadan baskı makinesinin kumaş üzerine püskürttüğü boyalarla dikili ürün üzerine gerçekleşmektedir. Direct to Garment (DTG) karmaşık ve çok renkli tasarımların baskısı için çok uygundur. Renk sınırı olmadan fotoğraf kalitesinde tişört ya da sweatshirt üzerine baskı alabilirsiniz. 

Baskıya dokunduğunuzda, ellerinize yumuşak bir dokunuş hissi verir. Emprime ve transfer baskıda gibi kumaş üzerinde kalınlık olmaz. 30 derecede yıkandığında baskınızı bozulmadan uzun süre kullanabilirsiniz. Baskıda ısı ile yapılan yapıştırma transfer baskılar gibi dökülme yırtılma vs gibi sorunlar oluşmaz. Tüm DTG yazıcıları su bazlı mürekkep kullandığından, baskıların su bazlı serigrafi baskılarla karşılaştırılması gerekir. Tekrar tekrar yıkandığında, giysi ve yüzeyindeki mürekkep zamanla bozulmaya başlayacaktır. Endüstri standardı 50 yıkamadır ve DTG baskı tipi bunu kolayca karşılar. Tabiki burada kullanılan deterjan çok önemlidir örneğin beyaz tişörtünüzü beyazlatıcı etkisi olan ağartıcı içeren bir deterjan ile yıkarsanız tişört desenin renkleri solacaktır.

Kullanılan Dupont boyaları Oeko-Tex® Standard 100 Certified ve CPSIA sertifikalarıdır. Su bazlı ve organik sertifikaya sahip oldukları için insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir. 

DTG baskısı dijital bir işlem olduğundan, baskı daha keskin ve serigrafi gibi geleneksel baskı yöntemlerinden daha yüksek bir çözünürlüğe  sahiptir. DTG, minimum maliyetle yalnızca tek bir t-shirt baskısı alma yeteneğine sahiptir.

Toplu tişört ya da sweatshirt baski ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tişört Baskı Aşamalarımız

1. Adım: Baskı dosyası hazırlanır; 

Yüklemiş olduğunuz resmin ya da Kammana tasarım aracında yapmış olduğunuz tasarımın çözünürlüğü kontrol edilerek gerek varsa çözünürlük yükseltme işlemleri yapılır. Eğer yüklemiş olduğunuz resim varsa ve bu baskıda kötü çıkacaksa mutlaka size bilgi verilerek yeni bir görsel istenir ya da sipariş iptal edilir. 

2. Adım: Giysi baskıya hazırlanır;

Seçmiş olduğunuz tişört ya da sweatshirt modeline göre ürününüz baskıya hazırlanır. Koyu renkli tişörtlerde baskı öncesi boyanın tutunması için kullanılan spreyleme işlemi yapılarak tişört kurutulur ve baskıya hazırlanır. Koyu renkli tişörtlerde bazen bu uygulanan spreyin izlerini parlak olarak görebilirsiniz ilk yıkamada bu izler gidecektir. Bu yüzden ilk yıkamayı 30 derecede ters çevirerek orta sertlikte bir deterjanla yapmanız baskının kullanım ömrünü uzatacaktır.

3. Adım: Yazdırma

Bu aşamada ürün baskı makinesi serilir ve desenin büyüklüğü ve rengine göre ayarla özel olarak yapılarak baski işlemine başlanır. Bu aşama yaklaşık 3 - 4 dk kadar sürebilir. 

4. Adım: Kurutma ve Son Kalite Kontrolü

Bu aşamada ürün bir süre bekletilerek dinlendirilir daha sonrasında ütüleme işlemine alınarak boyanın kumaş ile bütünleşmesi sağlanır.