infokammana.com
350 TL üzeri Kargo BEDAVA!

Hakkımızda

kammana-1

Özel tasarım kolleksiyonları oluşturarak bunları zevkinize göre kişiselleştirip sahip olacabileceğiniz alternatif bir moda deneyimi sunuyoruz.

Beğendiğin bir tasarımın; rengini, yazısını, fontunu ve daha bir çok özelliğini değiştirip kendi zevklerinize göre kişiselleştirmek sana kalmış, olduğu gibi de güzel.

kammana-2
 
Kammana dünyasında istediğin tişört desenini, yazıyı ve rengi zevkine göre değiştirebilirsin.
Değiştirdiğin tasarımları 3 boyutlu olarak gördükten sonra istediğin kıyafet üzerinde satın alabilirsin.
Yaşam senin istediğin gibi değiştir, istediğin tişörtü tasarla.
 

Kıyafetlerin senin mesajını yayıyor etrafına, bu mesaj sana özel ve güzel olsun istedik. 3 boyutlu önizleme modülümüz ile oldukça gerçekçi biçimde tasarımını seçmiş olduğun ayakkabı, tshirt vb. üzerinde görebilmeni sağladık.

Kolleksiyonlarımızı oluştururken belirlediğimiz konu üzerinde çalışmalar yapıyor ve bunları ürün açıklamalarında paylaşmayı seviyoruz. Sokaklardan, doğadan ve özümüzden besleniyoruz. Övünç Yıldırım çıkmış olduğu yolculukların getirisi olarak; hayatını daha anlamlı ve verimli geçirebilmek için kendi yolunu çizme kararı aldı. Ve bu yolculuk Kammana olarak devam ediyor. Günler geceler birbirini kovalarken, hayalini yaşama geçirebilmek için uzun ve hala devam eden bir çalışma içerisinde kodlama ile başlayan serüvenine moda ve tasarım çalışmaları ekleyerek Kammana evreninin gelişimi ve değişimini izliyor.